hurda fiyatları
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda kurşun fiyatları yüksek olmasına rağmen kolay ulaşılabilen hurda ürünlerinden biridir.  Sağlığa hiçbir zarar vermemesi ve kolay bulunabilir olması sebebiyle pek çok üründe hammadde olarak kurşun kullanılır. Bu ürünlerin zamanla kullanılamaz hale gelmesi de kurşun hurdalarını ortaya çıkarır. Kurşun, hurda sektöründe popüler ürünlerden biri olduğu için hurda kurşun fiyatları sürekli değişiklik gösterir. Hurda kurşun satışı yapmadan önce güncel fiyatlar araştırılmalı ve bu fiyatlar doğrultusunda satış gerçekleştirilmelidir.

Hurda Kurşun Fiyatları 2022

Hurda kurşun fiyatları 2022 üzerinde değişikliğe sebep olan pek çok etken bulunur. Hurda kurşuna o dönemde duyulan talep, firmanın hurda kurşun ihtiyacı, ülke politikasında kurşun geri dönüşümüne verilen önem gibi pek çok etken hurda kurşun fiyatları 2022 üzerinde etkili olacaktır. Hurda firmaları da bu etkenler doğrultusunda fiyat politikası izler. Kurşun hurda alımı yapan firmamız aracılığıyla hurdalarınızın satışını en yüksek fiyat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 

Kurşun Hurda Fiyatları

Kurşun, pek çok ürünün hammaddesi niteliği taşıyan bir maddedir. Otomotiv sektöründe, yalıtım malzemesi olarak, kablolarda, akülerde, silah sanayisinde ve daha pek çok ürün ve sektörde kurşun kullanıldığını görmek mümkündür. Bu ürünler ise hayatın her alanında sıkça tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Örneğin araba aküleri içerisinde çokça kurşun ihtiva etmektedir. Bu da kurşun hurda fiyatları Akü hurdalarına ve yeni akü fiyatlarına yansımaktadır.
 
Kurşun hurdası, kurşunun hammadde olarak kullanıldığı ürünlerin kullanılamayacak durumda olanlarına denir. Kullanım süresi bitmiş, atılacak duruma gelmiş kurşunlar, hurda kurşun olarak nitelendirilir.  Bu hurdalar pek çok hurda firması tarafından hurda kurşun fiyatları verilerek toplanır ve geri dönüşüme gönderilir. Bu sayede kurşun içeren ürünler üretilirken gerek duyulan hammadde ihtiyacı kendi kendine tamamlanmış olacaktır. Hurda kurşunlar kendi içerisinde 3 farklı çeşide ayrılır. Bu çeşitlerin her biri için hurda kurşun fiyatları da farklı olacaktır. Ayrıca verilen hurdanın miktarı da hurda fiyatlarını etkileyecektir. Yüksek miktarda hurda sahibi olan kişiler için farklı, az miktarda hurda satmak isteyen kişiler için farklı bir fiyat politikası uygulanabilecektir.

Kurşun hurda fiyatlandırmasında kullanılan kurşun hurdası çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:
  • Levha hurda kurşun
  • Yumuşak ( karışık) kurşun hurdası
  • Saçma kurşun hurdası

Hurda Kurşun Nerelerde Bulunur?

Kurşun insan sağlığına zarar vermeyen, aynı zamanda da kolay ulaşılabilir bir madde olması sebebiyle pek çok alanda kullanılır. Ayrıca kurşun, kurşunun işlevini görebilecek diğer maddelere göre daha kolay bulunabilir olmasının yanında, çok kolay şekil alabilen bir yapıya sahiptir. Tüm bu özelliklere ek olarak hurda kurşun fiyatları da ekonomik olduğu için, günümüzde pek çok üründe hammadde olarak kurşun kullanılmaktadır. Bu da kurşun hurdalarını, hurda sektörü içerisinde popüler hale getirmektedir.

Kurşun en çok akü üretiminde kullanılmakla beraber, pek çok sektörde kurşun kullanımına rastlamak mümkündür. Kullanıcılara sağladığı avantajlar sebebiyle sıkça kullanılan kurşunun geri dönüşümü de bu doğrultuda büyük önem taşır. Hammadde ihtiyacının hurda kurşunlardan karşılanması hem ekonomiye hem de çevreye katkı sağlayacaktır. Kurşunun kullanıldığı ve kurşun hurdanın bulunabileceği bazı alanlar şu şekilde sıralanabilir:
  • Akü sanayisi
  • Kablo kaplamaları
  • Silah sanayisi
  • Folyo ve ambalaj
  • Kimyasal madde ve pigmentler
  • Radyasyon yalıtım malzemeleri
Bunlar ve bunlar gibi kurşun kullanılan ürünler, hurdacılar ya da hurda firmaları aracılığıyla hurda kurşun fiyatları verilerek toplanır ve geri dönüşüme gönderilir. Böylece kurşunun kullanıldığı başka bir ürün için hammadde ihtiyacı karşılanmış olacaktır.
 
Hurda Kurşun Nasıl Satılır?
Kurşun hurdalarının geri dönüşümü çevrenin korunması ve doğaya zararlı gazların salınımının engellenmesi noktasında büyük önem taşır. Bu sebeple kurşun hurdasına sahip olan kişiler muhakkak bu hurdalarını bir hurda firması aracılığıyla geri dönüşüme kazandırmalıdır. Böylece hem çevrenin uğradığı zarar azaltılırken hem de maddi kazanç elde edilecektir. Hurda kurşun satışı için internet üzerinden kolaylıkla hurda firması bulmak mümkündür.  Kurşun alımı yapan bir hurda firması bulunarak sunduğu hurda kurşun fiyatları incelenebilir.
 
Fiyatlar uygun bulunursa hurda satışı yapmak için web sitesinde yer alan iletişim numarası aracılığıyla firmaya ulaşılabilir ve hurda kurşun fiyatları öğrenilerek satış gerçekleştirilebilir. Firmamız da kurşun alımı yapan ve aldığı kurşunları geri dönüşüm firmalarına göndererek hammadde tasarrufu sağlayan firmalardan biridir. Kurşun hurdalarınızı firmamız aracılığıyla satabilir ve piyasanın en yüksek fiyatlarıyla yapacağınız satışla maddi kazanç elde edebilirsiniz. Firmamıza sattığınız kurşunlar gerekli koşullarda ayrıştırılır ve geri dönüşüme gönderilerek başka ürünler için hammaddeye dönüştürülür.

  WHATSAPP
ARA      

hizmet bölgeleri
İstanbul hurdacı
İzmir hurdacı
Ankara hurdacı
Aydın hurdacı
Bursa hurdacı
Edirne hurdacı
Trabzon hurdacı
Sivas hurdacı
hurda alımı
Hurda curuf alımı
Çeik hurda alımı
Antika hurda alımı
Civa hurda alımı
Lastik hurda alımı
Cam hurda alımı
Hurda araç alım
Hurda demir alımı
hurda fiyatları
Curuf hurda fiyatı
Çelik hurda fiyatı
Antika hurda fiyatları
civa hurda fiyatları
Lastik hurda fiyatları
Cam hurda fiyatları
Hurda araç fiyatları
Hurda fiyatları