hurda fiyatları
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Civa Fiyatları

Hurda civa fiyatları firmamızca belirlenmektedir. Ancak bu beğeni durumu hem verilen hurdaya hem de kilogram cinsinden ağırlığına bağlıdır. Uzun yıllardır bu sektörde varlığımızı korumaktayız. Bunun sonucunda ise müşteri odaklı çalışma stilini geliştirmiş bulunmaktayız. Nedir bu müşteri odaklı çalışma stili? Sizlere detaylı açıklamalarda bulunacağız. Öncelikle eğer eski inşaat metalleri benzeri büyüklüğü fazla olan hurdalarınızı biz gelip alıyoruz. Elbette bu kategoriye mobilyalarınız da dahildir. Bunu ise bünyemizde bulunan geniş araçlar sayesinde yapmaktayız. Çalışma alanımızda kilogram cinsinden ağırlığını ölçüyor ve fiyatları rapor ediyoruz. Ardından ücretlendirme işlemi tamamlanıp size ödeme sağlanıyor. Piyasada bizim kadar yüksek ödeme yapan bir firma bulunmamaktadır.

Hurda Civa Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Öncelikle verdiğiniz hurdalar mutlaka bir işlemden geçecektir. Bu sebeple eskimiş olması fiyat unsurunu pek fazla etkilemez. Ancak yine de işe yarar durumda olması gerekmektedir. Hurda civa fiyatları oluşturulurken diğer kıstas ağırlıktır. Yalnızca bu kadar özellik yeterli gelmektedir. Önceden mahalle aralarında yapılan bu alım satım işlemi artık kurumsal hale geldi. Bu sebeple fiyatlar size rapor edilir ve ödeme sağlanır. Alanında deneyimli arkadaşlarımız ile bu işlem oldukça kısa sürede halledilmektedir. Türkiye’nin her yerinden alım yapmaktayız. Bu sebeple ana sayfamızda bulunan iletişim yollarını kullanın. Hem hurda civa fiyatları hakkında bilgi sahibi olun hem işinizi halledin.
 

Diğer Hurda Maddeleri

Hurda alım satım işleminde yalnızca cıva maddesini kullanmıyoruz. Diğer hurda seçenekleri şunlardır:
  • Bakır
  • Alüminyum
  • Akü
  • Kablo
  • Metal Parçalar
  • Plastik atıklar vb. şeklinde liste uzamaktadır.
Hurda civa fiyatları belirlenirken aranan özellikler diğer maddeler için de geçerlidir. Daha detaylı bilgi almak için şirket hatlarından bize ulaşım sağlamanız gerekir. Aradığınız takdirde cıva  başta olmak üzere size diğer maddeler de anlatılacaktır. Eğer ağırlıkları kendi imkanınız ile ölçemezseniz; daha fazla yardımcı oluruz. Lütfen bu konuda zarar edebileceğinizi unutmayın. Bu sebeple işi senelerdir icra eden firmamızdan yardım alın. Bu sayede değerin altında kalmazsınız. Aksi takdirde ederinin altında bir meblağa tamam dersiniz.

  WHATSAPP
ARA      

hizmet bölgeleri
İstanbul hurdacı
İzmir hurdacı
Ankara hurdacı
Aydın hurdacı
Bursa hurdacı
Edirne hurdacı
Trabzon hurdacı
Sivas hurdacı
hurda alımı
Hurda curuf alımı
Çeik hurda alımı
Antika hurda alımı
Civa hurda alımı
Lastik hurda alımı
Cam hurda alımı
Hurda araç alım
Hurda demir alımı
hurda fiyatları
Curuf hurda fiyatı
Çelik hurda fiyatı
Antika hurda fiyatları
civa hurda fiyatları
Lastik hurda fiyatları
Cam hurda fiyatları
Hurda araç fiyatları
Hurda fiyatları