hurda fiyatları
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Araç Fiyatları

Hurda araç fiyatları aracın hurdacı merkezine, ağırlığına ve arz talep durumuna göre değişiklik göstermektedir. Hurda araba nereye satılır sorusu elinde yaşlı ve kullanılamaz hale gelen araba olanların sıklıkla sorduğu soruların başında gelir. Hurda araba, artık kullanılmayan, sürülmesi ve trafiğe çıkması güvenli olmayan veya çalışmayan arabalar için kullanılan bir tabirdir. Bu şekildeki arabalar, geri dönüşüme kazandırılması ve trafikten çekilmesi için devlet tarafından teşvik edilmektedir. Hurda araç fiyatları için bizleri arayabilir yada hurda fiyat listemizden  bilgi edinebilirsiniz. Arabaları 16 yaşından daha büyük olanlar arabalarını hurdaya ayırabilirler. Hurda değerinin normal satış değerinden daha fazla olması durumunda 16 yaşından küçük arabalarda hurdaya ayrılabilir. Bu sayede bu arabalar geri dönüşüm yoluyla ekonomiye kazandırılmakta, doğaya ve trafiğe verdiği zarar ortadan kaldırılmaktadır. Aracın hurda olarak adlandırılabilmesi için TÜVTÜRK kontrolünden geçmesi ve hurda belgesi alması lazımdır.
 

Hurda Araç Alımı

Araba hurdaya çıkarıldıktan sonra satılabileceği birçok yer vardir. Bunların başında hurdacılar gelmektedir. Neredeyse bütün hurdacılar, hurdaya çıkmış arabaları almaktadır. Bu konuda İstanbul Büyükşehir Belediyesinin de bir çalışması bulunmaktadır ve hurda araç fiyatları onlar tarafından da belirlenmektedir. Bunun gibi kamuya ait veya özel işletme olan pek çok kurum veya firma hurda araç alımı yapmaktadır. Yani eğer elinizde hurda araç bulunuyorsa aracınızı satacağınız pek çok işletme vardır. Bu noktada önemli olan aracı nereye sattığınızdır. Hurda araç fiyatları sorusu sorulduğunda, kaliteli ve güvenilir hurda firmalarını araştırmak da gerekmektedir. Çünkü hurda arabasını teslim ettiği halde karşıdaki firmadan parasını alamayan veya eksik, geç alan birçok insan bulunmaktadır. Bu yüzden bu konudaki en önemli detay kaliteli bir ticaret adına güvenilir bir hurda firması ile çalışmaktır. Eğer sizler de bu sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız firmamızı arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.
 

Hurda Araba Fiyatları

Hurda araç fiyatları, piyasadaki arz talep oranına ve döviz kuruna bağlı olarak fiyatta değişiklikler göstermektedir. Bu sebeple, hurda araba fiyatları için net bir fiyat söylemek çok zordur. Eğer elinizde satmak istediğiniz bir hurda aracınız varsa, firma yetkililerimizi arayarak bilgi isteyebilirsiniz. Elinizdeki aracın modelini veya biliyorsanız ağırlığını söyleyerek hurdanızın değerini kolayca öğrenebilirsiniz. Firma yetkililerimiz, hurda araba nereye satılır sorularınızı cevaplandırmak için büyük gayret göstermektedir. Araba hurda fiyatları yüksek tutulmaktadır.

Bunun sebeplerinden bir tanesi budur; geri dönüşüme katkı sağlamak. Arabanın dışını oluşturan metal bölümün geri dönüşüme girmesi ve sonrasında ana maddeye dönüşmesi gerekir. Bir arabanın dışından ağır bir madde çıkmaktadır. Bu sebeple  bunun heba edilecek olması pek mantıklı değildir. Çünkü tüm kaynaklar oldukça önemlidir, bunun hesabını yapmalıyız. Diğer taraftan arabanın mekanik bölümlerindeki parçaların da kullanılması gerekir. Kablo, motor vb. diğer unsurlar çeşitli yerlerde değerlendirilmektedir. Ayrıca akü pahalı bir madde olup, yapımı kolay değildir. Sizler de bunu bilerek hareket etmeli ve arabayı yok olmaya mahkum etmemelisiniz. hurda araç fiyatları araştırmazsanız aksi takdirde zarara uğrayan yalnızca siz olmayacaksınız.


Araba Hurda Fiyatları

Araba hurda fiyatları alanında deneyimli ve yetkili arkadaşlarımız tarafından düzenlenmektedir. Bu sebeple siz fotoğraf çekip atın isterseniz bizi arayın. Araba muhtemelen çalışmaz durumda olacaktır. Bu sebeple çekici araç ile gelip aracınızı biz alacağız. Eğer dağıtım sürecini takip etmek istiyorsanız lütfen bize bunu belirtin. Araba hurda fiyatları belirlenmesi ve kıyaslanması zor bir durumdur. Ancak yılların tecrübesine güvenirseniz yarı yolda kalmayacaksınız. Aldığınız ücretten tatmin olacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü piyasa içerisinde en çok ücret ödemesini size biz sağlıyoruz. Bu durumda nakit ya da hesabınıza yatan parayı harcamak da size kalıyor. Yılların tecrübesine ve şeffaf müşteri anlayışımıza lütfen güvenin.
 
Hurda  Araç Fiyatları Ödeme Şekilleri
Bu durum tamamen sizin tercihinize kalmıştır. İster elden nakit alın isterseniz hesabınıza aktaralım. Müşteri odaklı çalışma prensibi bunu gerektirmektedir. Bu sebeple siz ne derseniz tam olarak onu uygulamaktayız. Azami sürede fiyat belirleme ve ödeme işlemi yapılmaktadır. Kesinlikle zamanınızdan çalmak söz konusu değildir. Hurda araç fiyatları için detaylı bilgi alabilirsiniz. Ana sayfamızda bulunan iletişim menüsünden bir yolu tercih edin. Böylelikle anında iletişim içinde olacak, sizi tatmin edecek cevaplar alacaksınız. Hem sizin kazancınız hem de çevre kazancı için lütfen bu uygulamaya dikkat edin. Geri dönüşüm ve hurda işlemleri hem size hem de çevreye kazanç sağlayacaktır. Bu durumu çevreniz ile paylaşmanın önemini unutmayın.
 

  WHATSAPP
ARA      

hizmet bölgeleri
İstanbul hurdacı
İzmir hurdacı
Ankara hurdacı
Aydın hurdacı
Bursa hurdacı
Edirne hurdacı
Trabzon hurdacı
Sivas hurdacı
hurda alımı
Hurda curuf alımı
Çeik hurda alımı
Antika hurda alımı
Civa hurda alımı
Lastik hurda alımı
Cam hurda alımı
Hurda araç alım
Hurda demir alımı
hurda fiyatları
Curuf hurda fiyatı
Çelik hurda fiyatı
Antika hurda fiyatları
civa hurda fiyatları
Lastik hurda fiyatları
Cam hurda fiyatları
Hurda araç fiyatları
Hurda fiyatları